top of page
2022-11-16 12_29_09-Window.png

איריס היקרה שלנו
נכנסת לחיינו בדיוק בזמן הנכון, במקום הנכון, כשאנחנו היינו כבר די מיואשים מנסיונות להפוך את חלום השיפוץ למציאות.
ואת כמו קוסמת מיומנת עם כח רצון שלא פגשנו מעולם , לא רק שהגשמת את חלום השיפוץ, אלא הוכחת שהמציאות אכן עולה על כל דמיון.
הצלחת לבצע שיפוץ נרחב ומורכב בדירה קיימת, מאוכלסת בזוג פלוס שלושה ילדים פלוס כלבה) ועוד זוג הורים שלוקחים את הזמן לפעמים (מרגע המפגש איתך לאןרך כל התכנון, הביצוע עצמו ועד הנחת העציץ האחרון על הדף, לא עזבת אותנו לרגע, הולכת אותנו יד ביד במקצועיות, ביטחון, בשפ ע של יצירתיות והומור, ואנחנו הרגשנו רגועים, בטוחים ושזכינו במעצבת יחידה במינה!!!!
העבודה איתך היא חוויה אמיתית, אין דבר העומד בפני איריס, לא קורונה, לא סגרים ולא חופשות של ילדים.
נכנסת לנו ללב ולא נראה לי שאנחנו מוכנים לה יפרד באמת וגם לא הילדים. אז כבר תתכונני לשיפוץ הבא..
וכמו שאומרים, תמונה שווה אלף מילים אז התמונות מדברות בעד עצמן לחלוטין.
תודה רבה רבה איריס אוהבים מאוד ומעריכים!
ארז ודנה אילוז

כדי להגיע לתוצאה האופטימלית " חרשנו" עשרות חנויות בצפון ובמרכז, הכרנו בזכותך מקומות קסומים ומופלאים, עברנו איתך מ" פנינת עיצוב " אחת לשנייה, ולא ויתרת. לא לעצמך ולא לנו. אם לא היית שלמה עם משהו- זה הטריד אותך כאילו מדובר בביתך הפרטי שלך. השקעת ודיקדקת עד הפרטים הקטנים ביותר.
לא נתת לנו " ליפול" באף נקודה וגם כשהיינו עצמאיים בשטח ביקשת לבדוק ולאשר, כדי שלא תהיה טעות במידה או בצבע. וזו הגדולה שלך כמעצבת וכאדם- המסירות הרבה שלך והבלתי מתפשרת.
נלחמת על הדברים שהיו חשובים לך כמו לביאה ויצאת מגדרך כדי לשכנע, ואני כל כך שמחה שעשית זאת. הפריטים שלא חלמתי שיהיו לי, הצבעים שלא חשבתי עליהם השילובים שלא הייתי מגיעה אליהם מעולם בעצמי- כל אלה נמצאים היום בביתי ואלה ההפריטים האהובים עליי ביותר. פתחת לנו את הראש ואת המחשבה לדברים חדשים שלא הכרנו. הכנות שלך, כושר האבחנה שלך, ה"עין" המקצועית שלך, השילובים שאת יכולה לרקום במוחך ולהוציא לפועל באופן מושלם הם מתנה ללקוחותייך.
ואי אפשר שלא להזכיר את ההומור..כמה פעמים הייתי משתרכת אחרייך בחנויות וצוחקת בלי הכרה... "אין לך אלוהים" זה משפט ששמעת ממני הרבה, ובמקצוע שלך הוא כנראה הכרחי. חוש ההומור הקליל, הכריזמה שלך, פניני הלשון שכל כך אופייניים לך והפכו אצלנו למושגים שגורים בבית. ולצד כל זה ראינו גם את הצדדים החמים, השבריריים, הרגישים שלך, בייחוד בכל הקשור לנסיכה שאת מגדלת בכל כך הרבה אהבה, השקעה ורגישות.
אז רצינו לאמר לך תודה. תודה על כל מה שעשית עבורנו ועל שהפכת את ביתנו לכל מה שחלמנו עליו. כל מי שפותח את דלת הכניסה לבית שלנו עומד נפעם, וכל זאת- בזכותך.
אנו מאחלים לך חג שמח וחופשה נעימה עם רוני. אוהבים אותך מאוד מאוד!

עדי וירון הרשקוביץ

34963293_10156347874243486_7454032698462437376_o.jpg

לאיריס שלנו
מאיפה מתחילים, רצינו לנצל את אווירת החג כדי לברך אותך ולהודות לך.

אמנם המסע המשותף שלנו והקשר בינינו כמובן ממשיך, אבל רצינו לעצור לרגע ולאמר לך - תודה. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, ידעתי שאיתך הכל יהיה בסדר. ידעתי שתדעי לקחת את החורבות והשברים, לחבר ולאסוף אותם לתוצר אחד מושלם. לקחת על עצמך אתגר לא פשוט ועמדת בו בגבורה. הימים הארוכים שחווינו אתך והשעות הרבות היו עבורנו הנאה צרופה. מיקדת אותנו בדברים החשובים, לימדת אותנו רבות על עיצוב, היית זמינה עבורנו בכל יום ובכל שעה ולא התפשרת. אוי, איך שלא התפשרת ולא ויתרת לנו... עד שלא מצאת את הפריט המושלם עבורנו, לא היית רגועה.

22.jpg

את יודעת איריסים...

אני יושבת עכשיו עם הרגליים למעלה, מותשת ומאושרת מהיומיים האחרונים היום הייתה סגירת מעגל בשבילי, עכשיו הכל שלם...... אם מישהו היה אומר לי שככה ייראה הבית שלי בסיומו של תהליך,הייתי מתפוצצת לו מצחוק בפנים.

אני זוכרת שבאת לכאן בפעם הראשונה ולמרות הצפיפות, החושך, הבלגן, והקירות המתפרקים,לא שללת, לא ביטלת, רק חייכת ואמרת שאת צריכה לבדוק.

הבית הזה היה אתגר ענק! חוץ מקיר אחד והמיטה של אבא, הכל נהרס.

הוא תוכנן על ידך מא׳ עד ת׳ ותוכנן על ידך מא׳ עד ת׳ שוב, עד שהיית שלמה ובטוחה שזה אכן זה !לאט לאט, אריח אחר אריח, בלת״ם אחרי בלת״ם, שבוע אחר שבוע,כשאת מנצחת באנרגיות ובכריזמה המופלאה שלך על כל התהליך,והחלום הקטן שהעזתי לחלום קרם עור וגידים והתגשם בענק, בזכותך !!!והיום.... היום יש לי בית, יש לי פיסת גן עדן !!! פינה שלי משלי !!!יש לי אור, ויש לי ירוק, יש לי ים ויש לי חדר משלי ויש לי שקט ויש לי ביטחון !!!והכל, הכל בזכותך. כמה את יפה וכמה את מוכשרת כמה נשמה יש בך וכמה שאת מקצועיתזוג ביצים ענקיות יש לך ואני בטוחה שמהבית הזה, הן גדלו עוד קצת תודה איריסים אהובה עשית אותי שלמה ומאושרת 💕 והכי הכי חבל לי, שאבא לא הכיר אותך, אני בטוחה שהוא היה אוהב לפחות כמוני 😊 וזה המוןןןן אוהבת אותך חזק והרבה.

40א.jpg

?לאיריס ה-מעצבת, על מה להודות קודם, על המקצועיות

?על האנושיות? על ההשקעה? על המסירות הטוטאלית

אז בואי נתחיל, ממוש ,תודה על זה שאני מגיעה כל יום הביתה ולא מאמינה שזה הבית שלי !כאילו הוציאו אותו מקטלוג ! עברנו מסע של חודשיים אינטנסיביים יחד ונכנסתי לפרוייקט לא פשוט ,אבל בזכותך זה היה מאתגר ואפילו מהנה , נתת לי הרגשה שאכפת לך כאילו זה היה הבית שלך , אם זה sms וטלפונים שלך בכל שעות היום ואף בלילה כי הטריד אותך שהכסא/ מזנון וכו׳ לא ״מרגשים״ אותך מספיק (חחח) , אלופה שלי , צריכה להודות לאלוהים ששלח אותך אלי, אפשר לומר שזכיתי ביג טיים

אז תודה! תודה! תודה! אנצל ואוסיף גמר חתימה טובה ושנה של בריאות!!ואושר! אוהבת הכי הכי!

משפ' כהן

11א.jpg

איריס היקרה!
אין מספיק מילים להודות לך על הזמן והאנרגיה שהשקעת ללא לאות בשיפוץ ביתינו.

החל מההקשבה לרצונותינו, התכנון, הליוווי וההמלצות לאורך כל הדרך בבחירת הסגנון, הצבעים, החומרים הריהוט וכו. על המעקב הצמוד בפיקוח על עבודת השיפוץ, שבסופו של דבר נשאו פרי והביאו לעיצוב נפלא לביתינו. מבית ישן ללא צבע הפכת אותו לבית מלבב, מודרני עם סטייל שכיף לחיות ולשהות בו. אין איש שלא נכנס לביתנו ומחמיא על הפרקטיות והעיצוב היפה.
ועל פרי עבודתך נמליץ בחום לכל דורש. תודה על הכל.

משפ' דה חודה

ט.jpg

איריס יקרה,
פגשנו אותך באמצע החיים, פגשנו אישה מיוחדת ונעימה עם מלא אנרגיות חום ואהבה. אישה, שלקחה בית שהיה חורבה והגשימה לנו חלום ועכשיו הנפש שלמה. אישה שהאומנות אצלה בלב ובעוצמה. אישה, שבאמצע המסע הדרך קצת נעצרה אך לרגע לא איבדה את המקצועיות והשליטה. איריס יקרה , אני לא רוצה לסיים אנחנו לא נפרדים, אני פשוט נותנת ממך גם לאחרים. תודה רבה על כל דקה שהיית כאן בשבילינו.

איתי ולירון

21.jpg

לאיריס היקרה
ברצוננו להודות על השינוי המדהים שחוללת בביתינו. מהרגע הראשון הבנת את רצונותינו וצרכינו, ועזרת לנו ליצור בית צעיר מודרני ומזמין. נכנת לליבנו לא רק מהיכולת המקצועית שלך, אלא גם מעצם אישיותך האכפתית החמה. תהליך השיפוץ איתך היה יעיל, כיפי וגרם לתהליך להתבצע בצורה מאורגנת ומהירה. היכולת המקצועית שלך מרשימה ומלאת רעיונות לעיצוב החדרים, היית יסודית בתכנון השיפוץ, ויצרת בביתינו אווירה חמה ומיוחדת. תמיד השקעת את כל הזמן הנדרש עבורינו ואף יותר,ברגישות ובסובלנות לאורך כל הדרך. הצלחת לנצל את הפוטנציאל של ביתינו ולשלב בין פרקטיות לעיצוב- דבר שהיה מאוד חשוב עבורינו. תמיד ידעת להתעקש על הפרטים הנכונים והקטנים ביותר והיום אנחנו יודעים  מה חשיבות הדברים.
איריס, עיצבת עבורינו בית מדהים, חם ומזמין, מקום מושלם לחיים טובים ומאושרים. תודה מכל הלב.

משפחת זינו

ד.jpg

איריס היקרה,

מי לא מדמיין את עצמו יושב בחצר ביתו המעוצב על פי טעמו האישי עם כוס קפה וסיגריה מסתכל סביב ואומר:"כל זה שלי!"?!

מי לא חולם על בית חלומות?!

ואת, איריס, את הגשמת לנו את החלום!!!

האמת חייבת להיאמר – אנו מכירים לא מהיום. בעבר עיצבת לנו את חדר השינה, את המשרד המדוגם שלי, את מקלחת הילדים בבית ועוד.פעם אחר פעם הפתעת אותנו בגישה, בזרימה, ובטוב הטעם המיוחד שלך.עד מהרה למדת להכיר אותנו, את אופיינו, את טעמנו האישי.בהכוונות קלילות קידמת אותנו לעברו של בית חלומות מעוצב ומדוגם, העונה (במסגרת המגבלות) על צרכינו, יכולותינו וחלומותינו.איריס, את אדם נעים, מתחשב, מקורי, יצירתי, ומוכשר מאד ואנו זוכים, מידי יום ביומו, ליהנות מתוצאותיו של הקסם הזה. את קוסמת!!!

תודה!!!

אוהבים אותך.

משפ' הוכהויזר

10.jpg

איריס יקרה,

לפני שנה בדיוק החלטנו לשפץ את הבית והיקום זימן לנו בדיוק את מה שביקשנו. פגשנו אותך ,המעצבת איריס מרקו ומייד נוצר חיבור קסום. איריס ,ליווית אותנו במקצועיות ,החלטיות ואיכפתיות ובעיקר במעוף גדול. היו רגעים של ספקות וקושי בקבלת החלטות ,ואת הכלת אותנו וכיוונת (בעיקר אותי) בסבלנות ובהבנה. היום, אחרי שנה, אנחנו בהודייה ובשמחה גדולה על הבית המקסים שלנו. איריס אהובה, זכינו להכיר מעצבת, מושלמת והפכנו להיות משפחה.

ממליצה בחום וכל מי שיבחר לעבוד איתך יזכה ובגדול!!

אסתי ובנצי לוי.

א.jpg

איריס יקרה,

מנסה למצוא את המילים הנכונות שיסכמו, יביעו וימחישו את התהליך שעברנו יחד מאז אותו היום שבו שלחתי לך הודעה בפייסבוק לפני יותר משנה.

מזל שהיינו כבר חברות בפייסבוק (מהיכרות קודמת) ונחשפתי ליצירות המדהימות שלך. לא היה לי ספק שבזמן הנכון את תהיי זו שתצייר לי את בית חלומותיי.  מהר מאוד הבנו שהפעם זה הולך להיות פרויקט אחר

מסוגו גם בשבילך ובטח בשבילי.

אני עם השיגעונות שלי והפרפקציוניזם ואת, שיורדת לרזולוציות הכי מזעריות, חרשנו את הארץ לאורכה ולרוחבה.אין ספק שלא ביקרנו אצלו, 

אין צבע שלא נגענו בו.

תמיד עם סבלנות ומקצועיות, ללא פשרות, יודעת לראות את המוצר המוגמר, נלחמת בשביל האינטרסים שלי, לא מתביישת להרים את הקול כשצריך ולחייך כשנכון.

למדנו לשלב את העבודה עם המון חוויות ובעיקר חיבור שהפך לחברות מיוחדת במינה.

אכלנו מרורים וכל הדברים האפשריים קרו לנו במהלך השיפוץ, אבל למרות הקושי והתסכול זה לא שבר אותנו ובעזרתך כל מכשול הפך למדרגה. ידעת להמליץ לי על בעלי המקצוע הטובים ביותר.תמיד היית שם לפתור לי חידות ולתת לי עצות, להניח כל פרט במקום שמתאים לו ובזוית הנכונה לו.

איריס אהובה, תודה שיצרת לי בית חלומות! תודה על כך שכל מה שדמיינתי אי פעם כבית הפכת עבורי למציאות!

תודה שהיית סבלנית! תודה שניצחת איתי בכל החזיתות! הצל שלך טבוע בכל אחת מפינות הבית ואת חלק בלתי נפרד ממנו!

אוהבת אותך ומאחלת לנו עוד שנים רבות של חברות!

ענבל ונתן בנך.

5.jpg
2021-08-14 20_50_27-מכתב המלצה לפרוייקט דניה - ira_digitalvcu.com - VCU Mail.png
20.jpg
שירלי ויואל.jpg
14.jpg

איריס

רצינו להודות לך על הכל- התכנון המעולה, האיכות של העבודה, ההמלצות על בעלי המקצוע, הפיקוח שהכל ייעשה הכי טוב שאפשר וכמובן , תודה על החוויה לעבוד איתך!! כל יום שניפגשנו ודיברנו היה לנו כיף, מצחיק וכל חווית השיפוץ עברה לנו בשמחה. אוהבים אותך ומאחלים לך עוד שנים רבות של עשייה מבורכת.

משפחת גבע, חיפה

1b2aee2b-13bb-4cc9-af09-119170d58a02.jpg
2022-05-23 12_37_45-Window.png
33.jpg

איריס יקרה,

איזה כיף לכתוב את המכתב הזה... אחרי תקופה ארוכה שאת מלווה אותנו, סוף סוף הצילומים של הבית המקסים שעיצבת לנו עולים לאתר שלך... ואני ממש מתרגשת.  

איריס הגענו אלייך דרך חברה ומיד לאחר שהצצנו באתר שלך, היה לי ברור שזה הקו שמתאים לנו. נפגשנו איתך עוד לפני רכישת הבית לצורך התייעצות, וכבר אז ראית את הנולד ואת הפוטנציאל הטמון בבית. חוות דעתך היתה שיקול חשוב בהחלטתנו לרכוש את הבית. רק לאחר עסקת הרכישה, הבנו איזה מזל נפל בחלקנו  – מדובר בבולדוזר.

אין תחליף לניסיון שלך, לטביעת העין שלך, למגע ידך, למקצועיות ללא פשרות, לקו הנקי עליו את מתעקשת, דוחפת אותנו עוד ועוד לשלמות היצירה. איריס דאגת לחבר אותנו לבעלי המקצוע הטובים ביותר, עזרת לנו להשיג את המחירים הטובים ביותר, המוצרים הטובים ביותר והכל תמיד באווירה טובה ובחיוך. איריס ניהלת איתנו את השיפוץ ביד רמה, על כל הפרטים הקטנים ביותר והכל תוך 5-4 שבועות בלבד, שעל אף שהיו מאוד אינטנסיביים, היו גם מהנים, בעיקר בזכותך.

גם לאחר סיום השיפוץ, לא נחת, עד שדייקת כל פריט ופריט בבית לשביעות רצונך, כולל לשבת איתנו שעות ארוכות ולבחור תמונות ואביזרי נוי. מסירות ומחויבות בלתי מתפשרת כלפינו. אין זה פלא שמיד היה בינינו קליק ונהיינו כולנו חברים טובים.  

מעבר לכך ואולי הכי חשוב, מדובר במעצבת מעולה, בעלת טעם משובח, נקי, שהצליחה מייד לחוש אותנו ולקלוע לצרכים ולרצונות שלנו.  

איפה שאנחנו לא הצלחנו לדמיין, את ראית עולם ומלואו והצלחת להביא אותו לידי ביטוי בצורה מופלאה. על כך אנחנו מאוד מודים לה ומפרגנים לך בלב שלם ובכל הזדמנות.  

תודה רבה על הכל. אנחנו מאושרים וגאים בבית המקסים – פרי יצירתך.

אוהבים - רותם, דוד, אורי וגלי פרחי. 

bottom of page